Języki, których uczymy:

O szkole

Koncentrujemy się na przeprowadzaniu szkoleń językowych ogólnych i specjalistycznych dla Klientów indywidualnych i korporacyjnych w Warszawie jak i na terenie Polski. W portfelu usług znajduje się także oferta audytu językowego i egzaminów LCCI. Szkoła Języków Obcych LANGUS działa na rynku od 1993 r.

LANGUS dysponuje własnymi nowocześnie wyposażonymi salami oraz prowadzi zajęcia u Klientów korporacyjnych. Słuchacze mogą korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem LCCI oraz członkiem Aspirującym PASE Działalność Szkoły jest regularnie nadzorowana i wizytowana przez inspektorów Kuratorium Oświaty.

Przez wiele lat swojej działalności byliśmy zorientowani na opracowanie elastycznego systemu kształcenia, wychodzącego naprzeciw wymaganiom Klientów, poprzez przeprowadzanie analizy ich potrzeb i określenie kompetencji językowej osób poddawanych szkoleniu oraz wyznaczanie i konsekwentne realizowanie konkretnych celów szkoleniowych. LANGUS z dużą troską podchodzi do kontaktów z Klientami kluczowymi i oferuje im dodatkowe formy poszerzania wiedzy zwiększające efektywność nauczania.

Początkowo skupialiśmy się na prowadzeniu zajęć stacjonarnych dla Klientów indywidualnych, mających miejsce w siedzibie firmy.
Zmieniający się rynek szkoleń i stopniowy rozwój firmy przyczynił się do rozszerzenia działalności o szkolenia prowadzone nie tylko w siedzibach Szkoły dla wszystkich grup wiekowych (stacjonarnie) ale także u Klientów korporacyjnych w Warszawie jak i na terenie całej Polski.

Nasza prezentacja w informatorze – Szkoła Języków Obcych LANGUS.